AgroBis-103Działamy w branży rolniczej już 30 lat. W tym czasie nauczyliśmy się jak zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Nasza powiększana i dostosowywana do rynku.

W 2015 roku uruchomiliśmy własną produkcję, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najwyższej klasy przewody wtryskowe w konkurencyjnej cenie.

Staramy się ciągle zmieniać na lepsze i jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Zapraszamy do współpracy!

Nasza sieć sprzedaży obejmuje centralę, dwa sklepy stacjonarne oraz sklep internetowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Hurtownia części do ciągników i maszyn rolniczych

Hurtowa sprzedaż części do ciągników jest naszą podstawową działalnością i od lat staramy się o jej jak najlepszy rozwój. Od początku istnienia hurtownia mieści się w Młodochowie, w pobliżu Mielca w województwie podkarpackim.

Oprócz hurtowni posiadamy sklepy zlokalizowane w Mielcu oraz w Tarnobrzegu.

Sklep w Mielcu

Sklep z częściami do ciągników i maszyn rolniczych w Mielcu funkcjonuje już od wielu lat. Dzięki łatwości zaopatrzenia sklepu wynikającego z bliskości lokalizacji hurtowni posiada on bardzo bogatą ofertę skierowaną do rolników.

Sklep w Tarnobrzegu

Sklep z częściami do ciągników i maszyn rolniczych w Tarnobrzegu jest naszą drugą placówką detaliczną. Podobnie jak sklep w Mielcu posiada on bardzo bogatą ofertę, a już niedługo zostanie on rozbudowany do większych rozmiarów, co umożliwi jeszcze lepsze zaopatrzenie sklepu.

Sklep internetowy

Od marca 2010 roku prowadzimy również sprzedaż internetową. Nasz sklep on-line, w którym znajdą Państwo pełną ofertę hurtowni znajduje się pod adresem HurtowniaRolnicza.pl.